- Nie lubimy konwencjonalnych ceremonii. Dlatego myślimy o zorganizowaniu ślubu na plaży, na przykład na Bali - mówili półtora roku temu w magazynie Flesz. Krychowiak oświadczył się przepięknej modelce na Bora-Bora. Para słynąca z zamiłowania do podróży, nie mogła wziąć prostego ślubu.

Ten został oczywiście wzięty w ciepłych krajach. Świeżoupieczone małżeństwo przebywa właśnie w Omanie. - Magiczne świeta z bardzo wyjatkowego powodu. Mrs & Mr Krychowiak - napisał na swoim Instagramie Krychowiak. Zachwyconha była także Celia. - Jesteśmy Krychowiakami! Najlepszy prezent świąteczny w historii. Oficjalnie wzięliśmy ślub - napisała modelka, chwaląc się pięknym pierścionkiem.

Piłkarz reprezentacji Polski był ubrany w garnitur ze swojego sklepu Balamonte i chyba nikogo nie dziwi, że zachwycił wszystkich zgromadzonych. Jak zawsze prezentował się znakomicie - z szykiem, klasą i elegancją. Celia do fotografii pozowała nie w suknii, ale wciąż białej kreacji.

Pierścionek pokazany na wideo pochodzi natomiast z luksusowego sklepu Celinni Diamantaire Paris. Ceny niektórych z biżuterii sięgają zawrotnych sum. Najważniejsze jest jednak szczęście młodej pary, a to oczywiście jest jak najbardziej bezcenne!