Wiele Pań i Panów dostrzega w swoich ciałach różne niedoskonałości. Rozwój medycyny estetycznej przyczynił się do tego, że operacje plastyczne stają się coraz dostępniejsze, a co za tym idzie również popularniejsze. Tym razem prawdopodobnie o jakimś zabiegu myśli była żona polskiego skoczka, Justyna Żyła!

Celebrytka, która zasłynęła z kontrowersji wokół rozstania z Piotrem, napisała na swoim Instagramie dość zaskakujący i nie w pełni zrozumiały komentarz. - Jestem! a jak mi si nie chce rzici ruszyć ,będzie ze z Quczajem mamy deal niw mamy ,zesz ku..a się mi tak niw chce bo serio mi się nie chce#######zrobie ta d..e - brzmiał wpis Żyły cytowany przez Pudelek.pl.

Oryginalna pisownia została zachowana, co udowadnia, że można się jedynie domyślać, o co dokładnie mogło chodzić pani Justynie. Portal Pudelek.pl domyśla się, że może chodzić o potencjalną operację plastyczną pośladków. Komentarz najprawdopodobniej nie miał trafić na media społecznościowe, ponieważ niedługo po publikacji zniknął.

To nie jest pierwszy raz, gdy Żyła ma skorzystać z usług kliniki. - Za niedługo zaczynamy zabiegi na twarz, pojawią się również upiększające. Jesteście ciekawi efektów? Bo ja bardzo. Znając politykę firmy, będzie to naturalny efekt piękna - opowiadała Justyna o swojej współpracy z jedną z firm!