Izabela Macudzińska zdobyła popularność dzięki programowi „Królowe życia”. Młoda celebrytka nazywana jest następczynią Dagmary Kaźmierskiej, która wylansowała się w tym samym show i od kilku lat nieprzerwanie szokuje i bawi widzów TTV. Śladami starszej koleżanki podąża teraz Macudzińska – fanka luksusu i medycyny estetycznej, pracująca jako stylistka oraz projektantka mody.

Iza z „Królowych życia” miała wypadek samochodowy

Celebrytka zarówno w programie jak i na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją niespełna ćwierć miliona osób, pokazuje swoje bajkowe życie. Jednak ta sielanka mogła się zmienić w koszmar, bowiem Izabela Macudzińska miała poważny wypadek samochodowy!

Jak podaje portal Gazetawroclawska.pl, na drodze krajowej nr 3, w miejscowości Kaczorów, doszło do zderzenia czterech aut.„Kierujący BMW X6 mężczyzna stracił panowanie nad autem i zderzył się z Volkswagenem Sharanem. Na oba samochody najechały dwa Fordy – Fusion i S-max – czytamy na stronie”.

Sprawcą wypadku był mężczyzna, kierowca BMW. To właśnie w tym samochodzie znajdowała się Iza z „Królowych życia”. W czasie kolizji siedziała na miejscu pasażera.

Według informacji Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorowie, w autach podróżowało łącznie 9 osób, ale żadna z nich nie odniosła poważnych obrażeń.

Izabela Macudzińska po wypadku postanowiła uspokoić swoich fanów i poinformowała, że wszystko jest w porządku.

„Kochani, nie martwcie się wszyscy. Jesteśmy cali, nic nam nie jest. Dzięki Bogu, to tylko tak się skończyło. Trochę tylko osłabieni i przestraszeni tym, co się wydarzyło – oznajmiła na Instagramie.”