Jedną z takich nieświadomych decyzji jest sposób w jaki wyciskasz pastę do zębów. Przekonaj się jakim typem człowieka jesteś:

1. Wyciskasz i zwijasz tubkę od tyłu do przodu

Jesteś bardzo gospodarną i dbającą o czystość osobą, i mimo że zależy ci na dobrach materialnych, równie ważni są dla ciebie ludzie którymi się otaczasz. Jesteś perfekcjonistką i nie znosisz marnotrawstwa.

2. Wyciskasz od środka

Jesteś osobą twardo stąpającą po ziemi. Dbasz o kondycję i często jesteś zabiegana. Może nie jesteś najlepiej zorganizowana, ale w obliczu wyzwania, zawsze znajdujesz sposób aby je pokonać. Lubisz też przebywać w dużych grupach ludzi, gdzie czujesz się niczym ryba w wodzie.

3. Wyciskasz od przodu

Jesteś bardzo uparta, ale zarazem mało kto może poszczycić się tak silną wolą jak ty. Jesteś skłonna do pesymizmu i z reguły nie ufasz ludziom, polegając głównie na sobie. W większości sytuacji stawiasz własne dobro i korzyści na pierwszym miejscu.

4. Wyciskasz równo i dbasz aby tubka była prosta

Odnajdujesz komfort w samotności, jesteś marzycielką i masz duszę artysty. Czasem wydaje się, że żyjesz w zupełnie innym świecie niż pozostali ludzie. Jesteś też wrażliwa, uprzejma, przyjacielska i tolerancyjna. Nie bawisz się jednak w metafory i delikatności, preferując szczerość.

5. Wyciskasz gdzie się da

Widzisz świat w innych barwach niż większość ludzi. Odznaczasz się kreatywnością i talentem artystycznym. Potrafisz znaleźć piękno w każdej sytuacji. Masz jednak problemy z punktualnością i utrzymaniem porządku. Nie lubisz też planować, zdając się raczej na spontaniczność. Jesteś urodzoną optymistką.

Źródło: brightside.me