1. Unoszenie brwi

Jeśli mężczyzna unosi brwi w twoim towarzystwie, pokazuje tym, że podoba mu się wszystko co widzi i słyszy, i podświadomie pragnie więcej.

2. Wilgotne dłonie

Wilgotne dłonie mogą sygnalizować zdenerwowanie w twojej obecności. Może nie chce on popełnić błędu i zaprzepaścić swoich szans, lub powiedzieć czegoś głupiego.

3. Nachylanie się ku tobie

Jeśli nie znajdujecie się w głośnym miejscu, a on mimo to nachyla się ku tobie, oznacza to, że chce on usłyszeć wszystko co masz do powiedzenia.

4. Rozchylanie nóg

Ten gest może być znakiem zaufania. To dla mężczyzny odsłonięta pozycja, sugerująca, że ufa ci i jest tobą zainteresowany.

5. Szczery uśmiech

Mężczyźni często uśmiechają się powściągliwie w towarzystwie obcych, ale gdy spędzają czas z osobą, którą lubią, ich uśmiech staje się szczery i naturalny.

6. Zmiana głosu

Jeśli ton jego głosu zmienia się na delikatniejszy i bardziej miękki podczas rozmowy z tobą, możesz być pewna, że ma do ciebie słabość.

7. Chodzenie u twojego boku

Jeśli mężczyzna idzie 2 kroki przed tobą, jasno pokazuje, że bardziej zależy mu na własnej osobie. Jeśli jednak idzie równo u twojego boku, daje tym samym znać, że jesteś dla niego ważna.

8. Przypadkowy dotyk

Jeśli zdarza mu się dotykać cię przypadkowo czy bezwiednie, pokazuje tym, że pragnie być bliżej ciebie.

9. Schowany telefon

Jeśli podczas waszego spotkania jego telefon pozostaje w kieszeni, i nie wyciąga go by odpowiadać na każdą otrzymaną wiadomość, okazuje tym samym szacunek i zainteresowanie twoją osobą.

10. Rozchylanie ust

Najpewniejszą oznaka zainteresowania są rozchylone usta. Taki wyraz twarzy przybiera się zwykle w towarzystwie osób, które lubimy i którym ufamy.

Źródło: brightside.me