Finał siódmego sezonu "Królowych życia" już za nami. Był to bardzo emocjonujący odcinek, który sprawił, że fani chcą dalej śledzić losy bohaterów programu. Czy będzie im to dane?

Edzia wyszła za mąż

Zarówno Dagmara Kaźmierska, jak i Jacuś uczestniczyli w ceremonii ślubnej ich przyjaciółki. Zaprosiła wszystkich do Wenecji i to tam, w urzędzie, wzięła ślub ze swoim wybrankiem. Pokazała się w sukni, którą wcześniej wybrała razem z Dagmarą. Nie obyło się bez wzruszeń, ale też bez odkrycia kolejnych kart.

Jest ciąża w programie

Ten temat również dotyczy Edzi, ale Dagmara bardzo żywiołowo zareagowała na tę wieść i oczywiście poczuwa się do tego, aby być najlepszą ciocią dla maluszka. Okazało się również, że to będzie chłopiec.

Ten odcinek był ostatnim w siódmym sezonie, jednak Dagmara nie wspomina o kolejnych nagraniach, za to namieszała fanom w głowie zdjęciem, które zamieściła na swoim Instagramie. Pojawiła się na nim z gwiazdą serialu "Ranczo" i wygląda to tak, jakby obie znajdowały się na planie filmowym.

Czyżby Dagmara zamierzała teraz pójść inną drogą i zrezygnować z Królowych Życia? Ten program bez niej nie byłby już tym samym. Odpowiedzi szukajcie w galerii.

Uśmiech dla Was przy poniedziałku. Cudowna Grażyna Zielińska. Niesamowita energia i radość. I rewelacyjna rola w sztuce DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY Uśmiałam się do łez. Musicie zobaczyć ten spektakl – pisze Królowa. Także niecierpliwie wyczekujemy kolejnego sezonu Królowych Życia. Wy też?