1-latka zasiadła na widowni finałowego odcinka 10. edycji. Wiecie, że od jej występu w tanecznym show minęło już 2,5 roku?

Dominika Gwit na finale "Tańca z Gwiazdami 10"

W piątek Dominika Gwit wróciła do "Tańca z Gwiazdami", ale tym razem już tylko jako widz! Aktorka zasiadła w pierwszym rzędzie i oglądała poczynania taneczne swoich kolegów. Aktorka relacjonowała swoją wizytę na Instagramie:

Kochani, jesteśmy tu na finale "Tańca z Gwiazdami", zaraz za sekundę dowiemy się, kto wygrywa, cóż, trzymamy bardzo mocno kciuki, Bajescka [Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke] cudowni, Damian i Janja też mnie oczarowali na maxa, także nie mam pojęcia, kto wygra, trzymam kciuki - mówiła na Instastories.

Dominika Gwit metamorfoza

Dominika Gwit to bohaterka jednej z największych metamorfoz w historii polskiego show. Aktorka najpierw w spektakularnym i ekspresowym tempie schudła 50 kg, a potem dopadł ją efekt jojo.

Dominika Gwit tańczyła w "Tańcu z Gwiazdami"

W styczniu 2017 roku wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Aktorka przyznała, że dzięki temu pokonała swój największy lęk i pokazała światu swoje nowe pełniejsze kształty. Gwit w ten sposób przekonywała, by akceptować siebie, takim, jakim się jest.

Zobaczcie, jak wyglądała na finale "Tańca z Gwiazdami", a także przypomnijcie sobie jej stare zdjęcia z programu. Uwierzycie, że od jej występu w programie minęło już 2,5 roku?