Kiedy kogoś poznajesz, na początku zawsze grasz. Starasz się pokazać z jak najlepszej strony, a kiedy wychodzi na jaw prawdziwe oblicze?

Potem jednak przychodzą kolejne dni, tygodnie, a za nimi miesiące. Pierwsze zauroczenie może trwać zarówno kilka miesięcy, jak i kilka tygodni - nie m tutaj reguły. Jeśli jednak również ono mija, a u was nadal jest dobrze, to związek powinien przetrwać co najmniej kilka lat. Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, kiedy pary zaczynają przy sobie puszczać bąki? Serwis Mic.com postanowił przeprowadzić odpowiednie badania, aby to ustalić. Wyniki mogą być szokujące dla niektórych z was.

Jednak aby to ustalić, pracownicy serwisu przeprowadzili ankiety ze 129 osobami w wieku od 20 do 30 lat.

Widzimy więc, że najwięcej osób - aż 29% - pierwszego bąka puszcza od drugiego do szóstego miesiąca znajomości. Kolejna grupa - 25,2% - to zwolennicy okresu od 6 do 12 miesiąca znajomości. Na kolejnym miejscu znaleźli się ci - 22,4% - którzy swobodnie pierdzą już po kilku tygodniach., a następnie Ci, którzy muszą odczekać aż rok - 9,3%. Potem kolejno osoby, które nie pierdzą, jeśli nie muszą, osoby które zawsze opuszczają pokój, aby oddać gazy, a następnie ci, którzy nigdy o tym nie myśleli.

Źródło: viralka.pl