Wybory prezydenckie 2020 za pasem. Według najnowszych informacji, do walki o Pałac Prezydencki chcą stanąć: Małgorzata Kidawa-Błońska, Jacek Jaśkowiak (oni powalczą w prawyborach) oraz Grzegorz Braun. Najprawdopodobniej o reelekcję będzie zabiegał Andrzej Duda, choć oficjalnie decyzji jeszcze nie ma. Kto z nich ma największe szanse na wygraną? Zdaniem jasnowidza Jackowskiego, to właśnie urzędujący prezydent może w 2020 roku świętować wyborczy sukces.

- Jeżeli Tusk słowa dotrzyma, to nie będzie kandydował na prezydenta. Jakże teraz wygląda sytuacja? Uwaga - rozwiewam nadzieję pana Władysława Kosiniaka-Kamysza, zaskoczy się, ale nie będzie miał poparcia. Im bliżej wyborów, jeżeli on będzie kandydował, tym bardziej będzie się rozczarowywał, że ma tak małe poparcie.

- Pani Kidawa-Błońska - podejrzewam, że to będzie rycerz na białym koniu, któremu w sukurs przyjdzie może pan Hołownia (...). Ale uwaga - i mówię to stanowczo - nie ma szans - ocenił jasnowidz z Człuchowa.

- Jeżeli opozycja nie znajdzie nikogo więcej, to to jest zwycięzca przyszłych wyborów - powiedział Krzysztof Jackowski biorąc do ręki zdjęcia Andrzeja Dudy.