Nicole Caperilla mieszka w stanie Connecticut z mężem i dwojgiem dzieci. Zanim w 2017 roku poddała się operacji rękawowego zmniejszenia żołądka, ważyła 120 kg. Caperilla wspomina, że zawsze miała problemy z wagą, ale po urodzeniu pierwszego dziecka nie potrafiła wrócić do formy.

Przez wagę miała problemy z oddychaniem

Nie pomagała praca na nocne zmiany i opieka nad dzieckiem w ciągu dnia. Nicole zamiast normalnych obiadów, zaczęła zajadać się fast-foodami: hamburgerami, pizzą i hot-dogami. W końcu postanowiła zrezygnować z pracy, ale nie potrafiła opanować wagi. Diety i suplementy okazywały się nieskuteczne, co bardzo ją frustrowało. W dodatku zaczęła mieć problemy ze zdrowiem. Niemal dostała cukrzycy, miała bezdech senny i kłopoty z oddychaniem.

Po operacji Nicole przeszła na dietę białkową. Obecnie zamiast przetworzonych produktów, zjada potrawy, które sama gotuje. Jej przykładowy posiłek składa się z chudego mięsa, fasoli i słodkich ziemniaków. Zjada również bardzo dużo owoców. Po pięciu tygodniach lekarz pozwolił jej na rozpoczęcie treningów. Teraz Nicole odwiedza siłownię 5-6 dni w tygodniu. Wysiłek opłacał się. Teraz jej waga wskazuje 63 kg.

Znajomi dokuczali jej, bo schudła

Chociaż Caperilla zawsze miała wsparcie męża oraz kilku najlepszych przyjaciół to po utracie wagi część znajomych zaczęła jej dokuczać. Krytykowali to jak wygląda i zniechęcali do dalszej pracy nad sobą. Po jakimś czasie zrozumiała, że jej zazdroszczą. Postanowiła przestać się z nimi spotykać i skupić na nowych znajomościach. Niedawno została także osobistą trenerką. 

Nicole Caperilla z Connecticut niegdyś ważyła ponad 120 kg

Nicole Caperilla z Connecticut niegdyś ważyła ponad 120 kg


Wiele osób krytykowało, jak teraz wygląda

Nicole motywuje teraz innych do walki