Krystyna w programie „Rolnik szuka żony” walczyła o miłość Roberta. Ten jednak ją odrzucił i wybrał Agnieszkę, z którą wziął ślub oraz doczekał się potomstwa. Ciekawe, co by było gdyby zdecydował się na Krystynę, a ta następnie rzuciłaby go dla kobiety? Była uczestniczka dwa lata temu poinformowała, że jest w związku z osobą tej samej płci. Od tamtej pory chętnie publikuje zdjęcia z ukochaną. Teraz okazało się, że panie planują ślub i wesele.

Przyszła Panna Młoda wrzuciła na Instagram zdjęcie z obrączką założoną na palcu – nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła założyć i już nie zdejmować – napisała. Krystyna w rozmowie z portalem plejada.pl wyznała, że razem z narzeczoną planują ceremonię w Szkocji – jest to nie tylko ważne wydarzenie w naszym życiu, ale zarówno ważny temat społeczny (...) Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia – wyznała.


Wyświetl ten post na Instagramie.

A jak mija wasza majówka? #mazury

Post udostępniony przez Kristina Vi (@kristina.v1)

W dalszej części wywiadu z Plejadą była uczestniczka programu mówi, że będzie walczyć o możliwość legalizacji tego związku w Polsce – Nie wykluczam, że będę walczyć o możliwość legalizacji naszego związku w Polsce. Polska to nasz dom, a w domu należy się czuć bezpiecznie. (...) Martwi mnie obecna sytuacja oraz oczernianie wizerunku osób LGBT – wyznała Krystyna w rozmowie z portalem.

Panie wesele planują w Polsce, w ostatnim poście na Instagramie poprosiły o porady dotyczące organizacji takiego wydarzenia.