1. Christiano, aktor

Ten ognistowłosy Brazylijczyk to youtuber i aktor teatralny. W wolnym czasie lubi on nagrywać nowe filmiki na swój kanał, i odbywać piesze wędrówki.

2. Bera, piosenkarz

Pochodzący z Gruzji Bera Ivanishvili jest piosenkarzem i autorem tekstów. Przyszedł on na świat we Francji, a jego młodszy brat, Tsotne, wygląda niczym jego mniejsza kopia.

3. Moostapha, model

Moostapha to profesjonalny model z Afryki Południowej, dotknięty bielactwem. Aż trudno uwierzyć, że jest on prawdziwy. Jego unikalny wygląd zapewnił modelowi dużą popularność w branży.

4. Sanele Junior Xaba, model

Sanele wykorzystuje swoją karierę na zwracanie uwagi na obecność albinizmu w świecie mody. Osoby cierpiące na to schorzenie wciąż spotykają się z chłodnym przyjęciem społeczeństwa.

5. Nikolay Matannov, atleta

Niezwykły wygląd tego profesjonalnego sportowca zapewnił mu spore zainteresowanie ze strony fotografów z całego świata. Niektórzy ludzie porównują go do głównej postaci męskiej z filmu Mulan.

6. Samuel Friberg, bloger

Ten młody Francuz rzuca się w oczy za sprawą charakterystycznego znamiona. Trudno odmówić mu oryginalności.

7. Kaine Buffonge, model

Od momentu gdy wkroczył na scenę ze swoimi piegami i aparatem ortodontycznym, Kaine wspinał się po szczeblach kariery w szybkim tempie. I pomyśleć, że kiedyś wstydził się on swojego wyglądu.

8. Zhengyang Zhang, model

Zhang to jeden z tych modeli, których po prostu nie da się zapomnieć. Zwróćcie też uwagę na jego ubiór. Spędził on niemal 10 lat życia na uczeniu się tradycyjnych chińskich tańców, dzięki czemu dziś cieszy się statusem artysty.

9. Karim Mousseau

Mimo młodego wieku, Karim posiada już doświadczenie w branży. W pewnym momencie rzucił on swoją karierę modela, ale przyznaje, że pewnego dnia może do niej wrócić.

10. Danil Kudryavtsev, model

Ten model z Moskwy ma rysy twarzy, obok których nie da się przejść obojętnie. Mimo ciągłych podróży, Danil nie zapomniał o swojej ojczyźnie, gdzie kształci się na inżyniera.

11. Javier Botet, aktor

Javier urodził się z rzadką genetyczną chorobą – zespołem Marfana. Ludzie cierpiący na to schorzenie mają niezwykle długie kości, i są ekstremalnie wysocy i chudzi. Choroba ta wymaga ciągłego leczenia, jednak nie przeszkadza to Javierowi w spełnianiu marzeń.

12. Hairfreaky long hair, bloger

Ten bloger o ksywce Hairfreaky ma dosyć unikalne hobby. Stara się on zapuścić włosy na rekordową długość. Jak sam przyznaje, najbardziej uciążliwym aspektem tej czynności nie jest mycie, ale suszenie włosów –  za każdym razem musi on siedzieć bezczynnie przez kilka godzin.

Źródło: brightside.me