Britney Spears odzyskała dawną formę.

Britney pokazała, że liczne problemy z którymi zmagała się jeszcze kilka lat temu są już przeszłością. Dziś, gwiazda popu wygląda młodziej i zdrowiej niż dekadę temu. A co ważniejsze, jest szczęśliwa.

Jej chłopak, Sam Asghari, jest zarazem jej osobistym trenerem, który pomógł Britney w powrocie do formy.

Eva Longoria urodziła pierwsze dziecko.

19 czerwca 2018 roku, 43-letnia Eva Longoria urodziła syna, który otrzymał imię Enrique Santiago. Kilka dni później, aktorka pochwaliła się szczęśliwym momentem na Instagramie.

Natalia Wodianowa obiecała przeznaczyć milion rubli na rozwój futbolu.

Modelka zobowiązała się przeznaczyć dużą kwotę na rozwój futbolu w Rosji, jeśli jej rodakom udałoby się wygrać mecz z Hiszpanami. I tak się właśnie stało.

Kylie Jenner opublikowała zdjęcie nowo narodzonej córki

Kylie postanowiła nie informować mediów o swojej ciąży, więc gdy znienacka opublikowała urocze zdjęcie swojej córki, jej fani otrzymali niemałą niespodziankę.

Kortney Kardashian ustawiła trolla do pionu.

To kolejna znana mama, która wie jak odpowiadać hejterom.

Gdy opublikowała ona swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym, jeden z obserwujących ją użytkowników zapytał gdzie były w tym czasie jej dzieci. Kourtney podziękowała za „troskę” i odpowiedziała, że zdjęcie wykonał jej 7-letni syn, podczas gdy pozostała dwójka siedziała przy stole obok.

Jennifer Lopez odnalazła szczęście w nowym związku

Niektórzy fani spekulują, że Jennifer i Alexander Rodrigez są zaręczeni, jako że na palcu piosenkarki pojawił się pierścionek. Para nie ogłosiła jednak zaręczyn oficjalnie.

Will Smith pogratulował swojemu synowi Jadenowi w dniu jego urodzin.

Gdy młody Smith skończył 20 lat, jego sławny tata podzielił się na Instagramie zdjęciem Jadena z dzieciństwa, na którym ma on na sobie kostium Spider-Mana podczas „pierwszej randki.”

Rihanna wypuszcza jedną udaną linię kosmetyków po drugiej.

Rihanna to gwiazda o wielu talentach. Oprócz bycia gwiazdą muzyki, jest też właścicielką prosperującej firmy kosmetycznej, której produkty promuje osobiście.

Chrissy Teigen pokazała, że bycie szczęśliwą matką jest dla niej ważniejsze niż bycie idealną.

Znana z błyskotliwych i zabawnych odpowiedzi udzielanych swoim krytykom, Chrissy nic sobie nie robi z kąśliwych uwag, pokazując, że ma dystans do swojej sławy.

Dwayne „The Rock” Johnson karmi żonę, podczas gdy ona karmi ich córeczkę.

Gdy Dwayne został tatą, przyznał on, że opiekowanie się jego żoną, podczas gdy ona zajmuje się ich córeczką, Tią, sprawia mu ogromną radość.

Szczęśliwy tata opublikował też zdjęcie z dłuższym podpisem, w którym wyznał jakim szacunkiem i podziwem darzy swoją drugą połówkę i wszystkie inne mamy na świecie.

Źródło: brightside.me