Udział w reklamie przyniósł Karolinie Małysz rozpoznawalność – wcześniej rodzice dbali o prywatność córki i nieczęsto pokazywali się z nią publicznie. Choć dziś na Instagramie 22-latkę obserwuje kilkanaście tysięcy osób, okazuje się, że ma drugi profil, na którym chwali się efektami swojej pasji: charakteryzacji.

Karolina Małysz zajmuje się makijażem i charakteryzacją

22-lenia córka Małyszów jest studentką Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych oraz Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wygląda jednak na to, że makijaż i charakteryzacja to jedna z jej pasji i być może właśnie z tą dziedziną sztuki wiąże swoją przyszłość.

Talentem córki pochwalił się nie nikt inny jak sama Izabela Małysz. Dzięki temu światło dzienne ujrzał drugi, do tej pory skrywany profil 22-latki. Pierwsze zdjęcie opublikowała już w lutym 2018 roku. Wygląda jednak na to, że nie była wtedy gotowa na regularną aktywność w mediach społecznościowych – w końcu każdy, kto prowadzi własną działalność i próbuje się wypromować w sieci, wie, ile czasu to pochłania.

W październiku Małysz powróciła na Instagram – i to w jakim stylu! Córka znanego sportowca pokazała swoje kolejne dzieła – makijaże na Halloween. Na najnowszym zdjęciu sama zaprezentowała wykonany przez siebie makijaż – na połowie twarzy ma namalowanego wilka. Czerwona peleryna sugeruje, że chciała w ten sposób uchwycić dwie postaci z jednej z najpopularniejszych baśni – Czerwonego Kapturka oraz złego wilka.

Jak wam się podobają prace Karoliny Małysz? Rodzice z pewnością muszą być z niej dumni!