Program Królowe życia emitowany w stacji TTV wylansował kilku celebrytów z Dagmarą Kaźmierską na czele. Przypomnijmy, że "gwiazda" była skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

W Królowych życia przedstawiana jest natomiast jako "bezkompromisowa i otwarta na ludzi kobieta, która po latach wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych wróciła do rodzinnego Kłodzka".

W maju Dagmara przeżyła ciężkie chwile po tym, jak uległa wypadkowi samochodowemu. Celebrytka nagrywała relację ze szpitala, gdzie odwiedzali ją najbliżsi: ukochany syn Conan i przyjaciel Jacuś. Niestety, po powrocie królowej do domu jej kontakt z najlepszą przyjaciółką Edzią się urwał.

Słynąca z kruczoczarnych loków towarzyszka przygód "królowej" porzuciła ją, gdy ta najbardziej potrzebowała jej wsparcia. Dagmara poczuła się zawiedziona jej postawą, o czym zresztą poinformowała widzów w jednym z odcinków swojego reality show.

Ostatecznie jednak Edzia zrozumiała ponoć, jak bardzo tęskni za Dagmarą i wyciągnęła do niej rękę na zgodę. Ich pojednanie będzie można oglądać w najnowszych odcinkach show.

Tymczasem nasz informator donosi, że nieobecność Edzi w programie była spowodowana nie tylko konfliktem z Dagmarą, ale również tym, że brunetka... spodziewa się dziecka.

Termin ma na marzec - donosi źródło.

Co więcej, ojcem dziecka ma być nie Jacuś, lecz niejaki Adam, z którym miesiąc temu Edzia wzięła ślub w Wenecji. Nasz informator dodaje, że wszystko zostanie pokazane w najnowszym sezonie Królowych życia.

Skontaktowaliśmy się ze stacją TTV w celu potwierdzenia tych rewelacji, jednak jej przedstawiciele oznajmili, że "nie będą komentować prywatnego życia uczestników".