1 Jako miarka

Jeśli czujesz nagłą potrzebę przemeblowania pokoju, a w pobliżu nie ma miarki, chwytaj za telefon i ściągnij  aplikację SizeUp. Do działania wykorzystuje ona aparat w smartfonie.

2. Sprawdź baterie w pilocie

Jeśli nie jesteś pewna, czy baterie w twoim pilocie padły na dobre, ten trik pomoże ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Wyciągnij telefon i włącz aparat. Następnie chwyć pilota i wyceluj w obiektyw, naciskając dowolny przycisk. Jeśli ujrzysz czerwone, bądź różowawe światło na końcu pilota, patrząc na niego przez obiektyw aparatu, znaczy to, że sygnał działa poprawnie i rzeczywiście czas na wymianę baterii.

3. Prowadź bezpiecznie

Jeśli jedziesz samochodem w ciemności i nie chcesz tracić drogi z oczu nawet na moment, HUDWAY aplikacja jest w sam raz dla ciebie. Po prostu połóż telefon na desce rozdzielczej, dostosuj jasność i ciesz się wszystkimi koniecznymi informacjami wyświetlonymi na szybie twojego auta.

4. Wysyłaj SMSy z komputera

Bateria w twoim telefonie padła w najgorszym z możliwych momentów? Rozpaczliwie potrzebujesz skontaktować się ze znajomym, czy współpracownikiem? Dzięki mightytext aplikacji, jest to możliwe. Synchronizuje ona twój telefon z komputerem, bądź tabletem, umożliwiając zarządzanie i wysyłanie wiadomości SMS i MMS.

5. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Jeśli często wracasz do domu po zmroku i nie czujesz się w pełni bezpiecznie na ulicach,  bSafe aplikacja pomoże ci uspokoić nerwy i poradzić sobie z potencjalnym zagrożeniem. Nie tylko wyśle ona wiadomość SOS pod wskazany wcześniej numer alarmowy, ale posłuży też jako nagrywarka wideo i audio, wskaźnik GPS, a także ustawi timer, który automatycznie powiadomi twoich znajomych czy rodzinę, jeśli nie wyłączysz go w porę.

6. Bonus:

Nieważne czy musisz podzielić się nagraniem z twojego telefonu podczas ważnego spotkania w pracy, czy po prostu pokazujesz babci wakacyjne zdjęcia – technologia screen mirroring pomoże. Po prostu zainstaluj właściwą aplikację na telefonie i ciesz się możliwością odtwarzania nagrań, muzyki i pokazywania zdjęć wprost ze smartfona.

Źródło:https://brightside.me