Anita Szydłowska zyskała sławę, dzięki udziałowi w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. To właśnie w tym show poślubiła Adriana, którego poznała w momencie, kiedy oboje stanęli przed urzędnikiem udzielającym im ślubu. Ich małżeństwo, które zawarli na początku 2018 roku, przetrwało do dziś. Para doczekała się nawet dziecka. Ich syn Jerzyk przyszedł na świat w czerwcu bieżącego roku. Anita i Adrian od początku trwania programu uchodzili za zgraną parę, a widzowie nie mieli wątpliwości, że są świetnie dobrani. Szybko zyskali grono fanów, którzy ich losy śledzili najpierw w programie, a następnie w internecie.

Anita pokazała się w nowej odsłonie

Profile pary w mediach społecznościowych śledzą tysiące osób. Anita i Adrian chętnie publikują tam wpisy i zdjęcia. Na swoich kontach reklamują też różne marki, za co kilka miesięcy temu zostali skrytykowani.
Anita Szydłowska niedawno pokazała się w odmienionej odsłonie, a mianowicie, w krótkich włosach. Chociaż to tylko peruka, to i tak zdjęcie wywołało spore poruszenie wśród internautów. „Za kulisami wszystko przygotowane i wtedy zaczyna się głupawka z @lukaszdarlak. Może by tak zaszaleć? Wiem że @adrian_szz nie lubi, ale o ile Jerzyk mniej by mamę ciągnął” – napisała Anita. 

Faktycznie jej mężowi nie spodobało się nowe uczesanie żony. „No fu***in way! („nie ma ku**a mowy” z ang.) Wystarczy, że jedno z małżonków ma krótkie włosy” – napisał. Internauci są bardziej przychylni. Podoba im się ta metamorfoza, choć część osób przyznaje, że woli Anitę w długich włosach. "Jest pięknie!", "Zdecydowanie lepiej wygląda Pani w długich włosach", "Nie do poznania", "To i tak peruka, ale pięknie wyglądasz", "Piękna kobieta we wszystkim wygląda pięknie", "Wyglądasz bardzo seksi", "Nigdy nigdy nie obcinaj włosów.. Zupełnie inna kobieta jak nie Anita...", "Boże jak ładnie z tymi włosami , a sądziłam ze tylko długie dodają kobiecości..." - czytamy pod zdjęciem.