Jacek Wójcik jest najlepszym przyjacielem Dagmary z ,,Królowych życia", zaraz po Edzi. Pozwala sobie na różne wybryki, ze strony bohaterek programu. Raz dał sobie nawet pomalować brwi henną, ponieważ panie wmówiły mu, że będzie dzięki temu lepiej wyglądał. Ostatecznie uciekł zdenerwowany z czarnymi i odrysowanymi jak od szklanki.

Wszył sobie również Esperal na prośbę Dagmary, chociaż nie jest uzależniony od alkoholu. To było jej wymogiem, aby ich przyjaźń nadal mogła istnieć. Później wydało się, że mimo wszywki, raz był w stanie upojenia alkoholowego. Królowa życia bardzo się zdenerwowała i uważała, że to nadwyrężanie zaufania.

Widzowie programu ,,Królowe życia" spekulują, że rzekomy związek Jacka z Edzią to część scenariusza i nie ma związku z rzeczywistością.

Wielu fanów głowi się, kim tak naprawdę jest Jacek Wójcik i czym się zajmuje? Czy jest partnerem Dagmary Kaźmierskiej, czy Edzi? Ile ma lat oraz czy mieszka w Kłodzku?

Na te i na inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszej galerii.

Z jego Facebooka możemy się dowiedzieć, że uczył się w Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Z wykształcenia jest artystą plastykiem ze specjalnością renowacji obiektów sakralnych w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Oświadczył się Dagmarze, ale nie przyjęła od niego pierścionka.

Od jakiegoś czasu pała uczuciem do Edzi.

Jacek Wójcik najprawdopodobniej urodził się w 1969 roku i ma 50 lat.