1. Często jest zmęczony lub coś go boli

Być może to tylko usprawiedliwienie, żebyś nawet nie zaczynała się do niego dobierać? Często narzeka na przemęczenie, bolą go plecy, jest śpiący, słabo się czuje. Jeśli nie ma żadnych zdrowotnych problemów, a mimo wszystko ciągle coś mu jest – to dla Ciebie alarm!

2. Zabiera pracę do domu

Zabiera z biura papiery, siedzi po nocach przy laptopie. Gdy Ty chcesz już iść spać, on zawsze ma jeszcze coś na jutro do zrobienia. Być może akurat ma gorący okres w pracy, ale może to tylko sposób, by nie iść jednocześnie do łóżka?

3. Pierwszy chodzi spać

Cel podobny jak w punkcie poprzednim. Nie znaleźć się w łóżku w tym samym czasie co Ty. Zawsze chodziliście spać o podobnej porze, a nagle Twój partner zaczął zasypiać wcześniej niż Ty.

4. Przestał prawić ci komplementy

Przyzwyczaiłaś się do komplementów oraz słów wyrażających zachwyt nad Twoją urodą i ciałem, a nagle przestał o tym mówić. Nie masz poczucia, że jesteś dla niego najatrakcyjniejszą, najpiękniejszą i najseksowniejszą kobietą. W najgorszym przypadku – opowiada Ci o seksownej dziewczynie, którą widział na basenie lub siłowni.

5. Przestał dbać o higienę

Po powrocie z biegania lub siłowni nie kąpie się od razu, bo jest zbyt zmęczony. Zdarza mu się pójść spać bez kąpieli, bo jest zbyt śpiący i mówi, że wykąpie się rano. Tak naprawdę robi to celowo, bo wie, że do brudasa nie będziesz się chciała dobierać.

6. Nie zwraca uwagi na swoją bieliznę

7. Ogląda mnóstwo filmów dla dorosłych

Takie filmy to nic złego, nawet w szczęśliwych związkach. Jednak jeśli oglądanie jej staje się nagminne, coś jest nie tak. Mężczyzna, który pożąda swojej partnerki nie ucieka się do tego zbyt często.

8. Nie stara się w łóżku

Podczas seksu wydaje się nieobecny i masz wrażenie, że chce tylko odbębnić zbliżenie, aby rozładować własne napięcie. Czujesz, że nie zależy mu na Twojej przyjemności. Seks jest mechaniczny i na odwal.

9. Przestał wykazywać inicjatywę

Każde Wasze zbliżenie jest z Twojej inicjatywy. Wcześniej szukał okazji, by zaciągnąć Cię do łóżka, a teraz musisz się o to prosić.

10. Oglądacie w łóżku telewizję przed snem.

Kładziecie się do łóżka i oglądacie film lub serial. Oglądanie telewizji daje wrażenie wspólnie spędzanego czasu, jednak tak naprawdę to tylko zagłuszanie ciszy. Film się skończy, po czym on odwraca się i zasypia.

11. Przestał się depilować

Wie, że lubisz gdy dba o owłosienie, jednak ostatnio całkowicie lekceważy ten aspekt wyglądu? To jasne, że chce Cię w ten sposób zniechęcić.

Źródło: wymieszane.pl