Ponad 4 miesiące temu Dagmara miała poważny wypadek samochodowy. Jak udało nam się wtedy dowiedzieć z nieznanych jak dotąd przyczyn, zjechała autem z drogi i uderzyła w betonowy element konstrukcyjny. Świadek zdarzenia zdradził nam, że auto Kaźmierskiej odholowała laweta, a ona z otwartymi złamaniami nóg została przewieziona do szpitala.

Gwiazda programu „Królowe życia” jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami i na bieżąco zdaje relację z przebiegu leczenia. W szpitalu spędziła trzy miesiące, teraz jest już w swoim domu, jednak cały jeździ na wózku inwalidzkim.

We wtorek Dagmara Kaźmierska na swoim profilu na Instagramie wyznała, że może nie wrócić do sprawności sprzed wypadku. – Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. Niewiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś – napisała gwiazda TTV (pisoenia oryginalna).

Dagmara podziękowała także fanom za słowa wsparcia oraz na koniec dodała, że jest szczęśliwie zakochana. Jednak o nowym mężczyźnie nie chciała nic pisać. Może go zobaczymy w reality show?


Wyświetl ten post na Instagramie.

????Dzień dobry Serduszka Moje Kochane ????Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze ????????????❤️????????Piękne słowa wsparcia i troski ❤️❤️❤️????Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze ????Niewiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś ... ????Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty ❤️Niemniej są też i te gorsze słowa pełne złości i nienawiści ????I niestety czasem ból , niemoc i świadomość kalectwa odbierają trzeźwość myślenia i złe emocje biorą górę ????????Właśnie tak ostatnio dałam się sprowokować odpisując na jeden naprawdę obrzydliwy komentarz-zupełnie niepotrzebnie ????Refleksja przyszła później , że nie warto wdawać się w polemikę słowną z hejterami ????Dlatego pamiętajcie !!!????ŻEBY NIGDY . ALE TO NIGDY !!!!!!❤️????????NIE PRZEGLĄDAĆ SIĘ W OCZACH NIEPRZYCHYLNYCH WAM OSÓB I NIE ZNIŻAĆ SIĘ DO ICH POZIOMU !!!!❤️❤️❤️Wszystkim dużo MIŁOŚCI I TOLERANCJI ŻYCZĘ ❤️❤️❤️JA SWOJĄ MIŁOŚĆ JUŻ MAM ????????????????????????Ale to jeszcze tajemnica , kto jest moim Misiem ????????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️TYLKO ONA NAS URATUJE ❤️❤️❤️❤️???????????????????????????????????????? @krolowe_zycia_official @ttv.pl @conanbestia #miłość #stophejtowi

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Kim jest Dagmara Kaźmierska? 

Dagmara Kaźmierska najbardziej znana jest reality show "Królowe życia", w którym występuje w towarzystwie swojego syna Conana oraz przyjaciela Jacka. Program jest emitowany na antenie TTV.

Kaźmierska szybko podbiła serca widzów, którzy docenili jej niecodzienne podejście do życia, poczucie humoru i bezpośredniość. Kobieta dostała też w stacji TTV własny program "Made in Maroko". Kaźmierska przyjęła również propozycję Patryka Vegi i w 2019 roku zagrała w jego filmie "Kobiety mafii 2".