1. Jeśli najpierw myjesz twarz

Oznacza to, że bardzo przejmujesz się tym, w jaki sposób jesteś postrzegana przez innych, przez co najbardziej dbasz o tę część ciała, którą widzą wszyscy wokół – twarz.

2. Jeśli najpierw myjesz ręce lub nogi

Jesteś osobą skromną i rzeczową, jednak to nie wszystko. Ręce i nogi symbolizują też siłę i silną wolę. Nie boisz się wyrażać głośno swoich poglądów, które zwykle są dość radykalne – albo coś uwielbiasz, albo tego nie znosisz.

3. Jeśli najpierw myjesz okolice intymne

Pokazuje to, że jesteś nieśmiałą i cichą osobą. Można określić cię mianem introwertyka. Nie cieszysz się popularnością w dużych grupach, ale osoby, które poznały cię lepiej, wiedzą, że można na tobie polegać.

4. Jeśli najpierw myjesz klatkę piersiową

Czujesz się pewnie i dobrze w swojej skórze. Jesteś praktyczną i bezpośrednią osobą. Nie brakuje ci też zawziętości i niezależności, co wzbudza szacunek innych.

5. Jeśli najpierw myjesz włosy

Uwielbiasz dyscyplinę i porządek. Posiadasz silną opinię na każdy temat i wierzysz w praktyczne podejście do życia. Świetnie zarządzasz swoim czasem i nigdy się nie spóźniasz. W innych cenisz bardziej umysł niż dobra materialne.

6. Jeśli najpierw myjesz ramiona i szyję

Świadczy to o tym, że jesteś ciężko pracującą osobą. Mycie ramion oznacza zrzucenie brzemienia. Cechuje cię perfekcjonizm i pozytywne podejście do świata. Wymagasz dużo od siebie i od innych. Uwielbiasz też rywalizację.

7. Jeśli najpierw myjesz plecy

Twoje plecy odzwierciedlają twoją świadomość. Myjąc je jako pierwsze pokazujesz swoją ostrożną i wycofaną naturę. Nie ufasz innym zanim nie udowodnią, że są tego warci. Masz też tendencję do dokładnego analizowania każdej decyzji przed jej podjęciem.

Źródło: brightside.me