Agnieszka Barbara Chylińska urodziła się 23 maja 1976 roku w Gdańsku. Jej charakterystyczny głos podbił całą Polskę. W latach 1994-2003 była frontman-ką zespołu O.N.A. W późniejszym czasie piosenkarka występowała solowo w projekcie Chylińska. W 2018 ukazała się płyta „Pink Punk”, która bije rekordy popularności.

Choć Chylińska jest niezwykle rozpoznawalna, to wyjątkowo dba o swoją intymność. Nie lubi mówić o szczegółach swojego związku, swojej rodzinie, a nawet o tym ile ma lat. W przeszłości miała wiele problemów. Miała m.in. myśli samobójcze i została bardzo zraniona.

Z naszej galerii dowiecie się jakie są największe tajemnice Agnieszki Chylińskiej.

Chylińska związała się z Markiem zaraz po zakończeniu swojej kariery w O.N.A. Ślub przez wiele lat był owiany tajemnicą, a media nawet nie wiedziały, że artystka nie jest już wolna. Do ceremonii doszło w 2010 roku.

Z mediów możemy się dowiedzieć, że na męża Agnieszki mówią Marek "Cygan", ze względu na jego romskie pochodzenie.

Małżonkowie mają troje dzieci: syna Ryszarda (ur. 2006) oraz córki, Esterę (ur. 2010) i Krystynę (ur. 2013).

Chylińska ma za sobą wiele osobistych dramatów. Sama twierdzi, że za wcześnie weszła do świata show-biznesu i to przyniosło jej wiele traum.

Chylińska ma za sobą wiele osobistych dramatów. Sama twierdzi, że za wcześnie weszła do świata show-biznesu i to przyniosło jej wiele traum.

Gdy zaczynała, miała załamanie nerwowe. Chciała się nawet targnąć na swoje życie. „Pierwsze depresje, załamania, próby samobójcze to były pierwsze lata O.N.A.” - dodała w wywiadzie z Kubą Wojewódzkim.

Mama Agnieszki Chylińskiej jest nauczycielką. Marzyła, aby jej córka została fizjologiem. Jednak życie napisało dla niej inny scenariusz.