Karolina Sztafa w "Big Brother 2" doczekała się łatki najbardziej konfliktowej uczestniczki programu. Co prawda atrakcyjna brunetka słynąca z silnego charakteru dostarczała widzom tak potrzebnej im rozrywki, jednak w przeważającej większości nie była przez nich lubiana. Dziewczyna słynęła z bezkompromisowego podejścia i ostrego wyrażania swojego zdania. Nie należała także do osób skromnych - już w pierwszym zadaniu, gdy musiała ocenić atrakcyjność wszystkich kobiet, sobie samej przyznała "dziewiątkę".

Karolina zdobyła ponad 70 procent głosów telewidzów, jednak niewiele brakowało, a zostałaby w programie. Wielki Brat przygotował dla uczestników niespodziankę - kazał nominowanemu razem z nią Łukaszowi zadecydować, kto odpadnie z programu. Łukasz zadecydował, że "chce walczyć dalej" i dlatego z programem pożegnała się Karolina. Internauci nie mogli ukryć radości!

Brawo Łukasz! !! mądra decyzja !!
Tej pani już dziękujemy
Kamień z serca ! Łukasz sto lat Ci za to + może w końcu da się oglądać BB - pisali.

Tymczasem internauci zwrócili uwagę na coś jeszcze: Karolina tuż po wyjściu z domu Wielkiego Brata przywitała się z mężem "jak z kolegą", a zdaniem wielu "olała go".

Coś pięknego przeżyłam, świetna przygoda - mówiła tuż po wyjściu z domu. - Witaj mężu - rzuciła do męża mimochodem, dała mu się pocałować w policzek i wróciła do przerwanego tematu. - Bardzo dziękuję za tą piękną przygodę - dokończyła.

Internauci byli w szoku na tak oschłe przywitanie ukochanego męża. Choć nie brakowało też takich, którzy zwrócili uwagę, że nie widzieli się tylko 2 tygodnie.

Wszystkim posyłała diwa buziaki, a własnego męża olała

Czy ona w ogóle tego męża kocha? I co mnie najbardziej zaskoczyło.... wcale nie zapytała o dzieci. To były by pierwsze moje słowa... i przywitanie z mężem, a potem mogę iść dalej, ale na pewno nie w taki sposób jak ona. Szok

To samo z mężem mówiliśmy. Nawet nie potrafiła przywitać się jak z mężem, tylko przywitała się jak z kolegą - pisali internauci.

Zobaczcie, jak wyglądała ich przywitanie. Zobaczcie też, co Karolina Sztafa pokazuje na Instagramie.