1. Słucha cię niczym twój osobisty pamiętnik

Jeśli twój partner jest gotów wysłuchać cię i zapewnić wsparcie zarówno w smutku jak i radości, znaczy to, że bardzo ceni on sobie zaufanie w związku.

2. Uwielbia się przytulać

Przytulanie to jedna z największych przyjemności bycia w związku. Jeśli twój partner lubi tę czynność tak samo jak ty, pokazuje tym, że intymność w waszym związku jest dla niego istotna.

3. Zachęca cię być dążyła do osiągnięcia swoich celów

Mimo że żyjecie w związku, wciąż jesteście osobnymi indywidualnościami z różnymi celami i marzeniami. Jeśli twój partner wspiera cię w twoich aspiracjach i zachęca do poświęcania im czasu, świadczy to o tym, że jest dojrzałą osobą, ceniącą przestrzeń osobistą.

4. Pomaga ci w domu

Jeśli twój partner nie ma problemu z obowiązkami domowymi w stylu prania czy zmywania, pokazuje tym, że traktuje cię jako równą osobę. Związek w którym obie strony traktują się na równi ma dużą szansę okazać się tym jedynym.

5. Nie wstydzi się rozmawiać o tobie z najbliższymi

Jednym z najbardziej oczywistych znaków świadczących o tym, że twój partner traktuje wasz związek poważnie jest brak oporów przed rozmawianiem o tobie z najbliższymi osobami – rodziną i przyjaciółmi. Pokazuje tym, że zaangażowanie jest dla niego kluczowym aspektem związku.

6. Bardzo często okazuje uczucia w miejscu publicznym

Nie ma nic złego w okazjonalnym uścisku czy całusie gdy jesteście w miejscu publicznym, ale jeśli partner bardzo często przejawia takie zachowanie, może to być sygnał ostrzegawczy, świadczący o braku pewności siebie i zazdrości. Jest to też oznaka pożądania.

Źródło: brightside.me