Przerażające zdjęcie USG 

Młoda przyszła mama, która niedawno poddała się kontrolnemu badaniu USG, postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem swojej córeczki, które bardzo ją przeraziło. Początkowo badanie przebiegało zupełnie zwyczajnie, a oczom kobiety ukazała się piękna twarz malutkiego dziecka. Na koniec badania, kiedy lekarz chciał po raz ostatni pokazać przyszłej mamie twarz jej córeczki, otworzyła ona oczy i posłała matce dziwaczny uśmiech, który przeraził kobietę. To z pewnością niecodzienny widok, zwłaszcza, że dzieci raczej chowają się przed kamerą. Lekarz jednak zapewnił, że "demoniczna twarz" nie jest powodem do jakichkolwiek obaw.

Mẹ bầu đi siêu âm hết hồn khi thấy ảnh em bé như nhìn mình chằm chằm ???? Nguồn: Iyanna Carrington #lacfunny

Opublikowany przez Lost Bird Czwartek, 12 września 2019

"Pokazali jej twarz i wyglądała normalnie. Wtedy lekarz potwierdził, że to dziewczynka, chociaż od dawna czułam to w głębi serca. Pod koniec badania, znowu przybliżono mi jej twarz, a ona po prostu na mnie patrzyła. Powiedziałam lekarzowi, że wygląda jak duch, ale ten zapewnił mnie, że to zupełnie normalne." - wyznaje Iyanna.

Captan Aterradoras imágenes durante un ultrasonido Certeza./Con Información tomada de Redes Sociales. Estados...

Opublikowany przez Periodico Certeza Czwartek, 12 września 2019

Rzeczywiście to niecodzienny widok i na pierwszy rzut oka może budzić lekkie przerażenie. Spotkałyście się już z czymś takim?