Wyświetl ten post na Instagramie.

????

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Magda Gessler to najbardziej znana restauratorka w naszym kraju. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych restauracji i cukierni. Dodatkowo jest również gwiazdą TVN. Dzięki swojemu programowi „Kuchenne rewolucje” ukazała Polakom prawdę o restauracjach – w wielu przypadkach nieświeżym jedzeniu oraz niezbyt utrzymanej czystości. Fani Gessler z uporem śledzą kolejne odcinki, w których Gessler albo błogosławi nową knajpę robiąc jej niesamowitą reklamę, albo wylewa całą okropną prawdę nie polecając owego miejsca.

Magda Gessler jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 792 tysiące fanów! Internauci zdecydowanie lubią zaglądać na profil restauratorki bowiem roi się tam od zabawnych filmików z jej udziałem oraz niebanalnych komentarzy. Dodatkowo gwiazda urzeka swoimi wymyślnymi i oryginalnymi strojami.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Fruwam! ????

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Fan Magdy Gessler wytatuował sobie jej podobiznę!


Tym razem jednak Gessler nie pochwaliła się swoim życiem, a swojego fana! Na swoje Instastory dodała zdjęcie, które ukazuje tatuaż zrobiony przez jej najwierniejszego wielbiciela. Nie jest to jednak byle jaki tatuaż bowiem ukazuje on Gessler we własnej osobie!
Magda skomentowała z zachwytem „WOW”, bez wątpienia spodobało jej się, że fan wytatuował sobie jej podobiznę!

Tatuaż umiejscowiony jest na łydce i przedstawia Magdę w bardzo prostym rysunku. Nie zabrakło oryginalnej burzy loków oraz dużych okularów, które są znakiem rozpoznawczym Magdy Gessler! Warto również zwrócić uwagę, że nad głową Magdy kręcą się lody – być może chodzi o te z jej własnej produkcji, które wywołały niemały skandal

Jesteśmy pod wrażeniem takiego poświęcenia, a Wy?