Okazuje się jednak, że nie jest to zasługa jej naturalnego wyglądu, a makijażu. Makijażu, bez którego praktycznie żadna gwiazda nie wyobraża sobie codziennego życia, a tym bardziej spotkania z fanami. Zwyciężczyni Eurowizji Junior również. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda Roksana Węgiel bez makijażu? My już wiemy.

14 lat, a na koncie osiągnięcia, których może pozazdrościć niejedna, starsza artystka. Przypomnijmy, że Roksana Węgiel wygrała „The Voice Kids”. Zwycięstwo to pozwoliło jej wystartować w „Eurowizji Junior”, którą również udało się jej wygrać. Wtedy też jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Roxie wydała swoją pierwszą płytę, daje dużo koncertów, bywa na salonach i w telewizji. Jak na gwiazdę przystało, 14-latka dba o to, aby zawsze wyglądać idealnie. Nie unika więc makijażu, który błyskawicznie dodaje jej lat.

Mimo iż młoda artystka zaprzyjaźniła się z makijażem, nie obawia się naturalności i reakcji ze strony fanów. Najlepszym dowodem na to jest zdjęcie, które jakiś czas temu Roxie opublikowała na swoim Instagramie. Zdjęcie, na którym 14-latka nie ma na twarzy ani trochę makijażu.

Jak to już w przypadku zdjęć w makijażu i bez makijażu bywa, różnica oczywiście jest zauważalna. Niemniej jednak trzeba przyznać, że Roksana prezentuje się naprawdę dobrze, kiedy nie ma na sobie make-upu. Zgadzacie się?

Źródło: polubione.com, instagram.com