Śmierć Piotra Woźniaka- Staraka wstrząsnęła niemal całym krajem. Dla wielu wypadek, który wydarzył się w nocy z 18 na 19 sierpnia na jeziorze Kisajno, budzi wiele niejasności. Podczas nocnej przejażdżki motorówką, producentowi towarzyszyła 27- letnia Ewa O. Kobieta stała się obiektem zainteresowania mediów, a mało kto zdaje sobie sprawę, że Ewa O. przeżywa dramat po śmierci Piotra Woźniaka Staraka!


Wyświetl ten post na Instagramie.

Każdy człowiek , który odchodzi w inny wymiar budzi smutek . Zwłaszcza młodzi , pełni życia, znani ludzie budzą w nas refleksje . Trzymałam kciuki za ich miłość , broniąc jej kształtu i wolności przed absurdalną krytyką i złośliwościami , które wręcz wylewały się w mediach , kiedy odkryli swoje uczucia . Mieli wszystko a to u nas drażni , nie potrafimy cieszyć się cudzym szczęściem . Ona piękna jak z bajki , on bajecznie bogaty . Mogło drażnić . Mało kto zauważał pod nazwiskiem wrażliwego człowieka , piekielnie zdolnego i ciepłą dziewczynę , którym przydarzyła się cudowna miłość . Jedyne czego teraz mogę życzyć tej dziewczynie , to oby nikt nie żerował na jej niewątpliwym dramacie ,dopisując kolejne scenariusze, domniemania i inne historie . Jedno jest pewne , została osierocona miłość . A ta ,czy pod postacią żony , matki czy przyjaciół ma ten sam, niewyobrażalnie bolesny wymiar . Nie pogłębiajmy tego cierpienia . Siły życzę . #ewaminge #evaminge

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

Ewa O. to kelnerka, którą Piotr Woźniak- Starak poznał kilka godzin przed wypadkiem. Spędzając czas w jednej z restauracji wraz ze swoim przyjacielem, milioner zaproponował kelnerce, że podwiezie ją do domu swoją motorówką, gdyż ta nie miała jak wrócić do domu. Niestety podczas podwózki, producent dokonał gwałtownego skrętu, w wyniku którego oboje wypadli z motorówki. Kobiecie udało się bezpiecznie dotrzeć do brzegu, niestety Piotr utonął. Jego ciało, 5 dni po wypadku, odnaleziono w pobliżu posiadłości Staraków.

Całe te dramatyczne wydarzenie wywarły ogromny wpływ na życie kobiety towarzyszącej Piotrowi Woźniakowi- Starakowi. Ewa O. przebywała w domku na Mazurach, gdzie pilnie strzegło jej dwóch ochroniarzyTeraz niewiele wiadomo, co się dzieje z ocalałą kobietą. Jak donosi „Super Express”, w ciężkich chwilach Ewa O. jednak nie jest sama. Wspiera ją narzeczony, 30- letni Filip.

Para prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Interesują się sportami wodnymi, organizują obozy żeglarskie oraz sporo podróżują. Zakochani prowadzili również bloga. Niestety, w wyniku nieszczęśliwych wydarzeń ich życie bardzo się zmieniło. Para zrezygnowała z dotychczasowych planów, co więcej usunęli bloga oraz swoje konta w mediach społecznościowych.

Tragedia na jeziorze Kisajno mocno wpłynęła na życie tej dwójki. Oboje przeżywają teraz gehennę, z którą wciąż próbują sobie poradzić.