Serial "BrzydUla" był emitowany w latach 2008-2009 na antenie TVN i szybko podbił serca widzów. Fabuła serialu opowiadała o losach Uli Cieplak, która próbowała odnaleźć się w pracy w branży modowej. W tytułową bohaterkę wcieliła się Julia Kamińska. W produkcji zagrała również Małgorzata Socha, Filip Bobek, Łukasz Garlicki, Jacek Braciak czy Maja Hirsch.

"BrzydUla" powraca na ekrany

W listopadzie ubiegłego roku Julia Kamińska pochwaliła się w sieci fragmentem scenariusza "BrzydUli". Ta wiadomość wielu internautów wprawiła w zachwyt, ale część osób nieco się też przeraziła. A to przez słowa "Nikogo nie ma, podobno wszyscy zginęli", które pojawiły się w scenariuszu. Scenarzysta Piotr Jasek szybko uspokoił fanów serialu.


Wyświetl ten post na Instagramie.

#oświadczenie #brzydula2 #pozdrowienia

Post udostępniony przez Piotr Jasek (@jasek_piotr)

Choć potwierdziło się, że będzie kontynuacja "BrzydUli", to nadal tajemnicą pozostawało, kogo zobaczymy w serialu. Czy wrócą aktorzy z pierwszej części? A może pojawi się całkiem nowa obsada. Małgorzata Socha zdradziła trochę szczegółów. 

- W końcu ja też zostałam doinformowana, więc wiem, że prace scenariuszowe rzeczywiście trwają, scenariusz jest pisany. Są też nowi bohaterowie, ale cała obsada aktorska z tamtej części też się pokaże. Wszyscy potwierdziliśmy swoją chęć i gotowość do wzięcia udziału jeszcze raz w tym samym projekcie. Sami jesteśmy ciekawi co to będzie, jak będą rozpisane wątki. Ja przyznam szczerze, że mam wielki sentyment do tego projektu, bardzo dużo się wtedy zadziało pozytywnego w moim życiu - zdradziła Małgorzata Socha w wywiadzie z portalem Plejada.pl.