W nowym sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem", który wraca na antenę we wrześniu, oczy widzów będą skierowane głównie na Ewę Mrozowską. Makijażystka, komentująca programy razem z Sylwią Bombą, spodziewa się właśnie pierwszego dziecka. Wkrótce obie panie będą mogły wymieniać się doświadczeniami w kwestiach macierzyńskich. Już wiadomo, że Ewa Mrozowska jest w szóstym miesiącu ciąży, a poród planowany jest na grudzień. Niedawno gwiazda zdradziła fanom, że nosi pod sercem syna. Chłopiec otrzymał imię Leon.

Gwiazda "Gogglebox" regularnie pokazuje na Instagramie zdjęcia rosnącego brzuszka. Jednak gdy raz pokazała się w krótkiej niebieskiej sukience, fanki zaczęły nerwowo szukać wzrokiem jej ciążowych krągłości. "Gdzie jest Leon?" - dopytywały co chwilę, nie dostrzegając prawie żadnego brzucha. Po serii podobnych pytań, Ewa Mrozowska w końcu zamieściła zdjęcie w obcisłym stroju, które nie pozostawia wątpliwości co rozmiarów jej ciąży.

Kochane pokazuje brzucho. Nie chce żeby ktoś myślał, że głodzę dziecko!!!Leonek jest zdrowym, dużym chłopcem. Ja czuje się coraz lepiej, już w ogóle nie mam nudności. W życiu tyle nie jadłam i pierwszy raz odpuściłam sobie chore ambicje co do swojej sylwetki. Myślę, że każda matka ma intuicję i umie słuchać swojego organizmu w ciąży i robić wszystko co konieczne dla zdrowia maluszka - uspokoiła fanki gwiazda TTV.

Ewa Mrozowska wyznała, że od początku ciąży przytyła 7 kilogramów. Jedak patrząc na jej zgrabną sylwetkę trudno doszukać się jakiegokolwiek skoku wagi. Zobaczcie, jak w 24. tygodniu ciąży prezentuje się gwiazda "Gogglebox".