Tomasz Sekielski, autor głośnego filmu "Tylko nie mów nikomu", zdecydował się na walkę z nadwagą. Dziennikarz ważył w pewnym momencie ponad 170 kg.

"Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie" – napisał Sekielski na Facebooku.

We wtorek rano dziennikarz opublikował na swoim profilu nagranie ze szpitala, które zatytułował: "Wyciąłem sobie żołądek".

"Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!!" – czytamy.

Sekielski dziękuje też Henryce Krzywonos, posłance Platformy Obywatelskiej. "Zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji" – podkreśla. Swój post kończy hasztagiem #JESTMOC.

Wyciąłem sobie żołądek

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! ???????????? Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji. #JESTMOC????

Opublikowany przez Sekielski Poniedziałek, 26 sierpnia 2019