Co słychać u męża Ani? Niezdecydowany Grześ znalazł już nową miłość! Kim jest jego nowa wybranka?

Według naszego źródła, to kobieta dużo starsza od uczestnika programu. Edyta, bo tak ma na imię, tak jak Grzegorz, również pochodzi z Siedlec i wychowuje troje dzieci z poprzedniego związku. To osoba z jego otoczenia. Co ciekawe, para związała się krótko po zakończeniu eksperymentu, jednak jeszcze przed jego emisją!

Jak zdradza nasz informator, nowa dziewczyna Grzegorza często broni go na portalach społecznościowych programu. Na jeden z takich komentarzy zareagowała nawet Ania, kierując do niej emocjonalny wpis.

-Edytko, jeśli masz mi coś do powiedzenia to zapraszam na priv. Bardzo chętnie odpowiem Ci na wszystkie pytania, bo z tego co widzę Grzesiek nie o wszystkim Ci opowiedział lub tak krótką ma pamięć i nie pamięta słów które wypowiedział. Rozumiem, że będziesz go bronić mimo wszystko, ale ja swojego zdania na jego temat nie zmienię, bo mam bardzo dobrą pamięć. (...)  Straciłam na niego swój cenny czas, zdrowie i relacje rodzinne. Niech się Grzesiek lepiej nad sobą zastanowi, bo nie tylko mnie powinien przeprosić, a nie się obraża za słowa które padają tu na jego temat. Sam sobie zapracował na taką opinię. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia. 

Grzegorz do tej pory nie udzielał się publicznie, wczoraj postanowił jednak pochwalić się swoją wybranką na Facebooku, podpisując album "królewska para".

-Zakochańce

 - komentują zdjęcia znajomi Grześka.

Jesteście ciekawi jak wygląda tajemnicza Edyta?