Serial "Chłopaki do wzięcia" cieszy się ogromna popularnością, a losy bohaterów śledzą miliony widzów. Fanów produkcji wstrząsnęła informacja o śmierci pana Stanisława. - Mamy dla Was smutną wiadomość.  Odszedł od nas jeden z bohaterów "Chłopaków" - pan Stanisław. W imieniu twórców programu składamy najszczersze kondolencie rodzinie i przyjaciołom - napisano na facebookowym fanpage'u produkcji. Fani są wstrząśnięci.

- Najlepsza osobowość serialu, niech spoczywa w spokoju

- Wyrazy współczucia.Pan Stasio potrafił rozbawić

- Taki fajny i pozytywny człowiek. Teraz na górze będzie robił kawki i patrzył na Andrzeja

- Człowiek, który ciężko pracował ale uśmiechnięty i pozytywny. Kochał świat i wrażliwy był na kobiecy urok. Ogromna szkoda. Wyrazy współczucia dla syna - czytamy w komentarzach.

Kim był pan Stanisław z "Chłopaków do wzięcia"?

Stanisław z "Chłopaków do wzięcia" był jedną z nielicznych osób w Polsce z uprawnieniami do kładzenia miedzianych dachów na kościołach. Na potrzeby programu wybudował nawet dom na wodzie. W produkcji występował ze swoim synem Andrzejem. Kiedy znalazł miłość, zrezygnował z udziału w dokumencie.

Mamy dla Was smutną wiadomość. Odszedł od nas jeden z bohaterów "Chłopaków" - pan Stanisław. W imieniu twórców programu składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom.

Opublikowany przez Chłopaki do wzięcia Poniedziałek, 19 sierpnia 2019