Wśród mężczyzn najmniej wierni okazali się panowie spod znaków Ryby, Wodnik i Rak. Jeżeli chodzi o kobiety zdecydowanie na czele rankingu niewierności prym wiodą panie z pod znaku Bliźniąt.

Przeczytajcie też ogólną charakterystykę poszczególnych znaków zodiaku pod kątem wierności. Niektóre rzeczy mogą was zaskoczyć.

Baran

Osoby z pod tego znaku są wierne, ale też dominujące. Lubią być w centrum i muszą czuć się najważniejsze. Jeżeli tego zabraknie w związku Baran może zdradzić.

Byk

Byki są namiętne, zmysłowe i zaborcze. Bywają bardzo zazdrosne. Związek stanowi dla nich ogromną wartość. Ludzie z pod tego znaku wyróżniają się lojalnością. Nie zdradzają i nigdy zdrady nie wybaczają.

Bliźnięta

Są zmienne, szybko się nudzą i nie lubią rutyny. Potrzebują ciągłych emocji i powiewu świeżości. Lubią zmiany i może im być ciężko wytrwać w związku. Bliźnięta to jedne z najbardziej niewiernych znaków. Trzeba na nie uważać.

Rak

Raki mają skłonności do popadania w melancholię, często mają zmienne nastroje. Osoby z pod tego znaku są wierne, ale tylko jeżeli czują się rozumiane przez partnera i mają jego wsparcie. W przeciwnym wypadku mogą poszukać tego gdzieś indziej. Raki są zdolne wybaczyć zdradę dla dobra rodziny.

Lew

Osoby z pod tego znaku są bardzo dumne i zdecydowane. Lubią być w centrum uwagi. Są wierne, bo to jedna z ich podstawowych wartości. Podobnie jak Byk, Lew nigdy nie wybaczy zdrady. Może również dążyć do zemsty.

Panna

Panny bardzo chcą być wierne, ale nie zawsze im to wychodzi. Osoby z pod tego znaku mają problemy z dotrzymywaniem postanowień i realizowaniem planów. Tylko wielka miłość jest w stanie utrzymać Pannę w wierności.

Waga

Osoby z pod tego znaku są nieco niepewne. Świetni z nich przyjaciele, ale w związku mogą zdradzać. Wagi są sympatyczne, miło spędza się z nimi czas i naprawdę ciężko ich nie lubić. Jednak wierność nie jest ich najmocniejszą stroną.

Skorpion

Skorpiony są zmysłowe i lubią seks. Niektóre potrafią powiedzieć „nie”, ale często ulegają czarowi chwili.

Strzelec

Strzelce zazwyczaj są bardzo atrakcyjne. Cenią sobie wolność. Często nie chcą lub nie potrafią stworzyć związku. Kochają wolność i przygody. Ten znak zodiaku ma skłonności do romansów.

Koziorożec

Osoby z pod tego znaku cechuje ogromna samokontrola. Dużą wartość ma dla nich dom i rodzina. Koziorożce raczej nie zdradzają, a jeżeli już im się zdarzy, bardzo starają się nie zrobić tym nikomu krzywdy.

Wodnik

Nieprzewidywalny, lubi romanse, często zaniedbuje partnera. Wodniki nie są dobrymi materiałami na towarzyszy życia.

Ryby

Uwielbiają fantazjować. To urodzeni marzyciele. Nie oznacza to, że od razu muszą być niewierne, aczkolwiek ten znak zodiaku potrafi marzenia i fantazje wcielać w życie.