Zespół Weekend ma na koncie sporo sprośnych piosenek i w zasadzie nikogo to nie dziwi. Ale wszystko zależy od kontekstu! W sobotę Radek Liszewski podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach pokazywanego w TVP wykonywał utwór "Jesteś zajebista", w którym wychwala zalety kobiety i tego, jak z małej dziewczynki wyrosła na piękną kobietę.

Wszystko szło dobrze do momentu, gdy Radek Liszewski postanowił zejść ze sceny do publiczności podczas wykonywania tego utworu. W pewnym momencie podszedł do ok. 10-letniej dziewczynki siedzącej na kolanach u mamy i wyśpiewał jej do ucha tekst:

Umiesz kręcić pupą i fajnie ruszasz się
Obiektem pożądania właśnie stałaś się.

Wokół niego tańczyli tancerze i zmysłowo się wyginali. Na szczęście na dalszy tekst piosenki Liszewski już odszedł od przerażonej dziewczynki.

Pamiętam Ciebie małą, taki mały ktoś
A teraz już kobieta i patrzy w oczy me - brzmiały dalsze słowa utworu.

Na nagraniu widać, że dziewczynka była wyraźnie speszona całą sytuacją. Jeden z użytkowników Twittera opublikował tę wpadkę Liszewskiego.

Radek Liszewski już zdążył się wytłumaczyć z tej wpadki. Twierdzi, że to... przypadek!

To był przypadek, po prostu podszedłem do ludzi, dziewczynka była wystraszona, chciałem, żeby się uśmiechnęła. Bez przesady. Równie dobrze mogłyby być to panie pod 70-tkę. I to też można byłoby uznać za dziwne. Fajnie było w tych Kielcach, fajna energia, prawie miesiąc temu były wyprzedane bilety. Moc i energia! - powiedział w portalu Pudelek.pl.

Sądzicie, że następnym razem powinien bardziej rozważnie dobierać repertuar, który śpiewa do ucha dziewczynkom, a może nie powinien tego robić wcale?