Edyta Górniak od wielu lat święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. W swojej kategorii pop, wokalistka nie ma żadnej konkurencji. Gwiazda nie boi się trudnych wyzwań, zatem w jej repertuarze znajdują się hity, które pierwotnie były śpiewane przez największe gwiazdy światowego formatu. Bardzo często sięga po niezwykle trudny repertuar nieżyjącej Whitney Houston, jej wykonanie tych niezwykłych piosenek wzbudzają ogromny podziw wśród jej wielbicieli. Oprócz znanych hitów, Edyta regularnie wypuszcza na rynek nowe single, które natychmiast stają się przebojami sezonu. Piosenkarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których utrzymuje stały kontakt ze swoimi wiernymi fanami.

Na profilu Edyty na Instagramie znajdują się prawdziwe skarby. Gwiazda publikuje zdjęcia z koncertów, podróży, są także liczne ciekawostki, które cieszą się wśród internautów największym zainteresowaniem. Ostatnio artystka pochwaliła się zdjęciem, które widnieje na tapecie jej telefonu komórkowego.

Nikt nie przypuszczał, że na smartfonie Górniak jest zdjęcie… Andrzeja Gromali znanego w branży muzycznej jako Gromee. Okazało się, że artystów połączyła nie tylko Eurowizja. Gwiazdy postanowiłypołączyć swoje siły. Obecnie pracują nad wspólnym utworem, który swoją premierę będzie miał podczas festiwalu w Sopocie – Top of the Top 2019. O tym fakcie poinformowała sama Edyta za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Music is the only key… to real ME Gromee – napisała Edyta.

Informacja o duecie artystów wywołała wielka radość wśród fanów piosenkarki. Pod postem Edyty pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy:

  •  Tak bardzo chcę już usłyszeć, zobaczyć efekty Waszej współpracy.
  • Im bliżej festiwalu, tym bardziej nie mogę się doczekać. Czuję, że będzie czad.
  • Edi czy singiel będzie miał premierę w radiu?
  • Nie możemy doczekać się nowego utworu Słońce! Trzymamy kciuki, żeby stał się on mega hitem!
  •  Super. Zawsze się cieszę na nowa muzykę EG.
  • Czekam z niecierpliwością Edi na nowy singiel.
  • Coś czuje że ten nowy singiel to będzie petarda totalna.

Jak udało się ustalić Jastrząb Post, nowa piosenka Edyty Górniak i Gromee’ego pojawi się w jesiennym spocie TVN-u. To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów artystów.

Nie możemy się już doczekać!