Maria Garcia i Miguel Restrepo od ponad 22 lat mieszkają w kanale ściekowym. I mimo iż żyją bez wielu udogodnień, bez których większość z nas nie mogłaby się obejść, są szczęśliwi i zadowoleni z tego jak wygląda ich życie.

Czytaj dalej, aby odkryć przyczynę ich dość nietypowego wyboru życia.

Gdy Maria spotkała się z Miguelem, oboje jechali na tym samym wózku. Byli mocno uzależnieni od narkotyków, ich życie znajdowało się dosłownie na krawędzi.
Oboje mieszkali w Kolumbii na ulicach Medellin, miejsca znanego z przemocy i handlu narkotykami.
Ich znajomość przeobraziła się w niezwykłą więź i dzięki wzajemnemu wsparciu, uwolnili się razem od uzależnienia.
Nie mieli rodziny, ani przyjaciół, która mogłaby im pomóc finansowo lub zapewnić jakieś schronienie, dlatego postanowili zamienić kanał ściekowy w swój dom.

To właśnie w tym miejscu zdali sobie sprawę, jak wielkie szkody wyrządziły w ich życiu narkotyki. Ich miłość z każdym dniem stawała się coraz silniejsza.
Para żyje tu od ponad 22 lat i nie ma zamiaru się stąd wyprowadzać. Uczynili wszystko, aby kanał ściekowy stał się ich przytulnym gniazdkiem. Cieszą się, że ich lokalizacja jest spokojna i co najważniejsze położona z dala od gwaru miasta.
Mają prąd, ciepło, światło, małą kuchnie, a nawet telewizor zaczepiony w kącie.
Podczas świąt, nawet przyozdabiają swój dom kolorowymi dekoracjami.
Mają też pieska Blackie, który jest ich ukochanym przyjacielem i działa jako strażnik domostwa.
Maria i Miguel nauczyli się sztuki życia. Są zadowoleni z tego, co mają i to właśnie sprawia, że wyróżniają się w tłumie. Będą żyli długo i szczęśliwie w swoim małym, ale pełnym życia i miłości domu.
Źródło i fotografie:topyaps