Była bohaterka "Chłopaków do wzięcia, Asia Wielocha, zmieniła się nie do poznania. Po rozstaniu z Ryśkiem trafiła pod skrzydła dobrze sytuowanych i wpływowych koleżanek, które usiłują zrobić z niej instagramową influenerkę. Asia reklamuje kosmetyki i produkty na odchudzanie, poleca gabinety medycyny estetycznej oraz salony fryzjerskie odpowiadające za jej spektakularną metamorfozę. Urodowa przemiana byłej dziewczyny Ryśka robi wrażenie, ale internauci z lekkim niepokojem patrzą na to, co się dzieje z jej twarzą, twierdząc, że dziewczyna zaczyna wyglądać jak żywy Ken, Diego Alves.

Joanna jednak nie przejmuje się krytyką i po toksycznym związku z Ryśkiem, korzysta z życia ile może. Właśnie wybrała się do Lubina na Cuprum Hits Festival, którego jedną z gwiazd był Michał Wiśniewski. Asia, wystylizowana niczym dawna Mandaryna, zafundowała sobie zdjęcie z liderem Ich Troje! Nie zadowoliła się jednak zwykłym fanowskim selfie. Stanęła z Michałem Wiśniewskim na tle ścianki. Wiśniewski objął ją wpół, a drugą rękę splótł z dłonią Asi. Uwadze fanów nie uszło spojrzenie Michała w kierunku byłej dziewczyny Ryśka.

Oj coś może z tego być, jak on na Ciebie Asiu patrzy! - żartowali fani.

Asia zdobyła się nawet na spontaniczne wyznanie na temat Michała Wiśniewskiego.

To jest najcudowniejszy facet na tej planecie! - napisała.

Fani od razu zaczęli żartować, że świeżo rozwiedziony gwiazdor Ich Troje chyba znalazł  kandydatkę na kolejną żonę. Asia chyba nawet jest w typie Michała. Wyobrażacie sobie ich jako parę?