Aneta Zając zmienia wizerunek?

Aneta Zając zasłynęła ponad dekadę temu rolą w serialu "Pierwsza miłość", gdzie wcieliła się w rolę Marysi. Już wtedy dała się poznać jako subtelna blondynka o promiennym uśmiechu, a ten wizerunek towarzyszy jej dziś.

Mimo zawirowań w życiu prywatnym – sądowa batalia między Zając a jej byłym partnerem i kolegą z planu Mikołajem Krawczykiem, z którym ma dwoje dzieci, trwa już blisko 7 lat – nigdy nie zdecydowała się na drastyczne cięcie czy zmianę koloru. Być może teraz, gdy walka o alimenty nabrała tempa, postanowiła nieco poeksperymentować. Opłaciło się! Zdjęcie swojej "nowej wersji" zamieściła na Instagramie, nazywając się żartobliwie "niunią".


Wyświetl ten post na Instagramie.

???????????? #niunia #says #hello #pinkisthenewblack

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Aneta Zając zbiera komplementy

Obserwatorzy Zając są oczarowani jej nowym wizerunkiem. Pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komplementów, wśród których najczęściej pojawia się jedno określenie – po prostu "piękna". Trudno się z nimi nie zgodzić.

Nawet jeśli nie jest to trwała zmiana wizerunku, a jedynie przygotowanie do roli, być może Aneta Zając powinna rozważyć małą metamorfozę? Zrezygnowanie z ciepłego blondu i grzywki zdecydowanie podkreśliło jej urodę.