Zdaje się, że to nie koniec zmian u Mateusza Borkowskiego. "Big Boy" znalazł ukochaną, ale internauci mają coś na ten temat do powiedzenia. Nie wszyscy są zachwyceni.

Metamorfoza

Mateusz "Big Boy" Borkowski ma za sobą olbrzymią metamorfozę. Kiedyś ważył 240 kg, dziś 77.

- Ważyłem 240 kg. (...) Plecy mnie bolały, nie mogłem chodzić, a jak chodziłem to sapałem jak parowóz - opowiadał w wywiadzie z serwisem poradnikzdrowie.pl. Bohater programu TTV zrzucił w sumie ponad 160 kg. W porę się opamiętał i postanowił zmienić swoje życie.

Niektórzy internauci twierdzą, że Borkowski wygląda jakby był chory i idzie to w złym kierunku, on jednak nie przejmuje się negatywnymi opiniami. "Weź się za jakiś sport. Wyglądasz jakbyś był chory chłopie. Tragicznie to wygląda. To nie hejt" - czytamy w komentarzach.

Miłość

Na kilogramach się jednak nie skończyło. Jak się okazuje Borkowski znalazł ukochaną - Sandrę. Czujni fani "Big Boya" szybko zauważyli, że blond włosa Sandra to była dziewczyna znanego YouTubera Dawida Fazowskiego, który prowadzi kanał "Przez Świat na Fazie".

"Zniszczyła Fazę, to teraz czas na Ciebie" - ostrzega ktoś w sieci.
Borkowski nie przeszedł obojętnie i odpowiedział: "Już nie mogę się doczekać" - czytamy.
"Nie ciesz się tak bardzo, bo ona tylko chce się wypromować dzięki Tobie i zrobi to samo co z Fazą" - piszą inni.
"No przecież wiem, że leci na mój hajs i fejm" - odpowiada Mateusz i zdaje się, że ma niezły ubaw czytając wszystkie komentarze.