Tego typu opuszczone posesje często są poddawane rutynowym kontrolom. Zdarza się bowiem, że przebywają w nich osoby związane z półświatkiem narkotykowym. Tym razem było jednak inaczej.

W opuszczonym domu mieszkało siedmioro dzieci w wieku od 9 miesięcy do 9 lat! Budynek był w koszmarnym stanie: bez bieżącej wody, toalety i okien, a podłoga pokryta była fekaliami. W całym domu nie było łóżek, dzieci nie miały gdzie spać. W domu znajdowały się nawet rozkładające się zwłoki psa. Policjanci znaleźli również broń.

Porucznik Johnathan Parnell przyznał w rozmowie z mediami, że w ciągu 28 lat swojej pracy jeszcze nigdy nie widział tak strasznie zaniedbanych dzieci.

Zdumiewające było również to, że sąsiedzi nie zdawali sobie sprawy, że w opuszczonym budynku ktoś mieszka.

Jedna z sąsiadek przyznała co prawda, że pewnego dnia dostrzegła w oknie małego chłopca. Zdziwiło ją nawet, że mimo dość chłodnego dnia nie miał na sobie koszulki, jednak nie zgłosiła nikomu tego zdarzenia.

Dzieci zostały natychmiast przewiezione szpitala, a następnie zajęła się nimi opieka społeczna. Ich ojciec został aresztowany. Matka wciąż pozostaje na wolności.

Zobacz materiał, jaki stacja ABC przygotowała na temat opuszczonego budynku:

Źródło: youtube.com