Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska poznali się w "Big Brotherze" i od razu wpadli sobie w oko. Wielki Brat nawet zorganizował dla nich specjalną randkę, ale gorąco zrobiło sie dopiero po jednej z zakrapianych imprez, po której Angelika i Igor wzięli wspólnie prysznic i wskoczyli do łóżka. Co ciekawe, widzowie donosili, że Angelika ma chłopaka. Ale jej związek chyba nie mógł być poważny skoro tuż po programie związała się z Igorem.

Igor i Angelika z "Big Brothera" są parą

Okazuje się, że Angelika i Igor od finału są nierozłączni. Pojawili się nawet na kilku eventach, m.in. premierze piosenki "Tańcząc bez ciebie" Kasi Novej. Widać, że oboje mają się ku sobie, ale na razie na przeszkodzie do zbudowania poważniejszej relacji stoi odległość - Igor mieszka w Koninie a Angelika w Warszawie. Jednak bokser coraz częściej gości u swojej przyjaciółki w stolicy i kto wie, może wkrótce się do niej przeprowadzi.

Myślę, że to jest normalny odruch. Wolę, żeby Igor był u mnie, niż miałby szukać hoteli czy mieszkania na wynajem - powiedziała Angelika  w rozmowie z "Faktem".

Igor od razu potwierdził, że chętnie zamieszkałby z Angeliką, z którą odkrywa coraz więcej wspólnych cech i zainteresowań.

My się bardzo dobrze dogadujemy w prawie każdym aspekcie. W różnych sytuacjach się uzupełniamy, mamy podobne charaktery. Ciągnie nas do siebie. Jesteśmy wobec siebie bardzo wyrozumiali - stwierdził finalista.

Mamy wspólne pasje, hobby i tak każdy dzień, każda godzina przeradzają się w coraz większą bliskość, chęć przebywania razem. Aż w końcu dochodzi do takiego zjednoczenia. Pomyśleliśmy, że może jednak powinniśmy spróbować i może nam wyjdzie - wyznała Angelika.

Nie pozostaje więc nic innego jak tylko życzyć parze powodzenia!