Gdy Małgorzata Kożuchowska zaczynała swoją karierę, była długowłosą blondynką. Przez wiele ostatnich lat była jednak wierna krótkiej czuprynie. Także w blond kolorze. Kilka razy Kożuchowska publikowała w sieci zdjęcia z młodości i internauci zawsze komentowali, że wolą ją w krótkich włosach. Czyżby ta na przekór znów je zapuszczała?

Małgorzata Kożuchowska stawia na zmiany

Na ostatnim zdjęciu, które opublikowała na Instagramie widzimy, że aktorka ma tzw. boba z grzywką. Zdjęcie wykonała prawdopodobnie gdzieś między klapsami podczas kręcenia serialu "Motyw" (produkcja TVN będzie miała premierę wiosną 2020 roku). Na fotografii widać roześmiane buzie Małgorzaty Kożuchowskiej i koleżanki z planu Agnieszki Grochowskiej.

Internautom podoba się nowa fryzura Kożuchowskiej. Jednak nadal uważają, że powinna zostać przy krótkich włosach. "10 lat młodziej w tej fryzurze!", "Matko pierwszy raz widzę Panią w takiej fryzurze. Ta fryzura odejmuję pani mniej więcej 5 lat. Ale zdecydowanie wolę panią w krótkich włosach", "Nie poznałam Pani", "Zetnie pani włosy, bo pani lepiej w krótszych", "Jednak uważam, że w krótkich zdecydowanie korzystniej, młodziej i z pazurem", "A ja zawsze będę panią kojarzyła z tymi krótkimi włosami", "Małgośka, jak zwykle z wielką klasą!" - pisali internauci.

Część osób jest też zaskoczona tym jak szybko Kożuchowskiej udało się zapuścić włosy. "Bardzo szybko rosną pani włosy. Czy stosuje pani jakieś witaminy, odżywki?", ", "Boże jak szybko te włosy rosną", "Jak można tak szybko odhodować włosy?", "Jejku, ale ma już pani długie włosy" - czytamy pod zdjęciem.

Wygląda na to, że prawdopodobnie to peruka albo doczepy. Zapewne to na potrzeby nowej roli w serialu "Motyw".