Trudno w to uwierzyć? Zatem obejrzyj poniższą galerię i zobacz jej dzieła ????

Oto 16-miesięczna artystka w trakcie malowania nowego obrazu.

Rodzice Mayi, Ryan i Raniece Dalton, postanowili, że przeniosą się z ruchliwego Brooklynu do spokojnej Alabamy, gdzie chcą wieść szczęśliwe i spokojne życie. Wkrótce mała Maya zostanie starszą siostrą, gdyż rodzina powita na świecie nowego członka. Zakup wymarzonego domu był spełnieniem marzeń całej rodziny.

Postanowiono, że dekoracjami w nowym gniazdku będą wyjątkowe prace 16-miesięcznej dziewczynki.

BuzzFeed nazwał uroczą artystkę “malutkim Picasso”. Oglądając prace Mayi, trzeba się zgodzić, że ten termin świetnie do niej pasuje.

Chciałem, żeby wzięła czynny udział w dekorowaniu nowego domu… Było bardzo interesujące obejrzeć ten eksperyment i odkryć, że ona po prostu dobrze się bawi – wyjaśnił Ryan.

Pewnego dnia tata po prostu dał dziewczynce farby i pokazał jej do czego służą pędzle. I tak oto narodził się “mały Picasso”.

Rayn Dalton zauważa, że jego utalentowana córka tworzy obrazy abstrakcyjne. Malutkiej artystki nie ograniczają żadne zasady, po prostu tworzy to, co w danej chwili czuje.

Oto jak w całej okazałości prezentuje się dzieło 16-miesięcznej malarki.

A to kolejny niesamowity obraz. Można dopatrzyć się tu pomarańczowego kolibra, który się unosi nad fioletowo-różowym kwiatem.

Rodzice wspierają i pomagają rozwijać pasje swojej córeczki. Niebawem do szczęśliwej rodziny dołączy kolejny członek, który może okaże się równie genialnym artystą.

Maya urzekła nas swoim talentem, dlatego wierzymy, że w przyszłości zostanie cenioną artystką.

A co Wy sądzicie o pracach tego uroczego maluszka? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

Źródło i fotografie: buzzfeed.com, shareably.com