Agnieszka Kotońska ma za sobą dwa lata odchudzania i solidnej pracy nad sylwetką, które w końcu przyniosły upragnione rezultaty. Zdrowa dieta, ćwiczenia na siłowni oraz wspomaganie się suplementami sprawiły, że gwiazda TTV schudła 28 kg i może pochwalić się o niebo zgrabniejszymi kształtami niż kiedyś. Przed wakacjami gwiazda "Gogglebox" pokazała się, jak po miesiącach ćwiczeń wygląda jej brzuch. Jednak to były tylko przedbiegi, bo najlepsze fani mogą zobaczyć dopiero teraz. Agnieszka Kotońska zaprezentowała się na Instagramie w stroju kąpielowym.

Na zdjęciu zrobionym nad jeziorem celebrytka pozuje w czarnym stroju jednoczęściowym. Wprawdzie nie pokazała sylwetki w pełnej krasie, ale widok odsłoniętych ramion i nóg nie pozostawia złudzeń, że gwiazda ma coraz lepszą figurę. Widać, że fałdki i nieestetyczne zwisy zniknęły, ciało nabrało sprężystości, a nawet tu i ówdzie lekko zarysowały się mięśnie.

No Aga, Jestem w ciężkim szoku i zbieram szczękę z podłogi. W kostiumie to dopiero widać jaka z Ciebie laska.

Brawo za wytrwałość. Super figura!

No jak patrzę teraz a kiedyś to różnica ogromna - piszą pod zdjęciem fanki.

Zobaczcie, jak odchudzona Agnieszka Kotońska prezentuje się w kostiumie kąpielowym. Nawet jej napuszone włosy a la pudel - jak żartowała w opisie - nie są w stanie zepsuć wrażenia, jakie robi jej nowa sylwetka. Przy okazji przypomnijcie sobie, jak jeszcze rok temu wyglądała na wakacjach. Różnicę widać gołym okiem!