Angelika i Igor poznali się w "Big Brotherze" i szybko znaleźli wspólny język. Już w programie byli na pierwszej randce, a zdarzyło im się też wylądować w jednym łóżku. Później przyszła rozłąka, bo Angela odpadła, a Igor walczył do finału.

Tygodnie spędzone osobno nie przekreśliły ich relacji. Kiedy już oboje są wolni od programu, mają czas na imprezy. Najpierw pojawili się na otwarciu studia fotograficznego, a kilka dni temu zagościli na premierze piosenki "Tańcząc bez ciebie" Kasi Novej, która podczas kręcenia teledysku została przewieziona do aresztu.

Igor i Angelika mieszkają razem

Podczas jednego z ostatnich wyjść para udzieliła wywiadu, w którym jednogłośnie przyznali, że nie mieliby problemu, żeby razem zamieszkać. Wygląda na to, że robią pierwsze kroki w tym kierunku, a Igor coraz częściej gości u Angeli, u której pomieszkuje, kiedy jest w Warszawie.

- Igorowi naprawdę podoba się Angelika i do tego maja podobne poczucie humoru, te same sportowe zainteresowania. W ostatnim czasie więcej siedzi w Warszawie niż w Koninie i pomieszkuje u Angeliki. Ostatnio zrobili sobie kilkudniowy wypad za miasto - mówi nasze źródło.

Zdjęcia z ich wspólnego wyjazdu za miasto możecie zobaczyć poniżej.