Łukasz Sędrowski i Agata Rusak to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w 5. edycji "Rolnik szuka żony". Ich nagłe i niezwykle namiętne uczucie, które wybuchło już w pierwszym odcinku, wydawało się widzom dość podejrzane. Farmer od początku bowiem deklarował przed kamerami, że to właśnie z Agatą pójdzie dalej przez życie. Dalej sprawy potoczyły się lawinowo.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Choć pozostałe kandydatki, które zgodnie z regulaminem zaprosił do swojego gospodarstwa, dwoiły się i troiły, żeby mu dogodzić i mu się przypodobać, on potajemnie wyznawał miłość Rusak. Z biegiem czasu zakochani przestali się ukrywać. Porozumiewawcze spojrzenia, uściski i pocałunki wyrażały więcej niż tysiąc słów.

Choć widzowie, delikatnie mówiąc, nie byli zachwyceni takim obrotem spraw (Łukasz przy okazji upokorzył publicznie jedną z uczestniczek), w końcu pogodzili się z myślą, że tych dwojga nikt już nie rozdzieli. Potwierdzeniem wielkiego uczucia miały być zaręczyny pary w ostatnim odcinku i późniejsze plotki, jakoby zakochani mieli przygotowywać się na narodziny pierwszego dziecka.

Agata i Łukasz rozstali się

Los bywa jednak przewrotny i jakiś czas temu stało się jasne, że narzeczeni się rozstali. Potwierdzeniem tej informacji miał być dodatkowo fakt, że zarówno Agata, jak i Łukasz usunęli wszystkie wspólne zdjęcia ze swoich profili na Instagramie. W ich miejsce pojawiły się dość wymowne wpisy.

Jedno jest pewne: Agata nie rozpacza i dobitnie pokazała Łukaszowi, co stracił. Farmer może jedynie żałować, że wypuścił taką narzeczoną z rąk. A co wy o tym sądzicie?