Julia Rosnowska poinformowała fanów o tym, że spodziewa się dziecka dopiero pod koniec ciąży. Aktorka pokazała wtedy zdjęcie z pokaźnym brzuszkiem. W ubiegłą niedzielę nastąpiło szczęśliwe rozwiązanie - Julia Rosnowska urodziła swoje pierwsze dziecko.

No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek! - napisała aktorka na Instagramie.

Julia Rosnowska zamieściła pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Nie zdradziła jeszcze płci ani imienia maleństwa. Wiadomo jednak, że poród odbył się w domu. Aktorce pomagały dwie położne oraz doula. Obecny był również ukochany aktorki, który cały czas wspierał ją i podtrzymywał na duchu w najtrudniejszych momentach..

Kołysał się i oddychał razem ze mną, trzymał mnie kiedy byłam bez sił, mówił cudowne i ważne rzeczy, które dały mi siłę, żeby się nie poddawać. Cudownie było przeżyć to razem - wspomina aktorka.

Niestety intymne chwile przerwała na moment interwencja policji. Okazało się, że porodowe krzyki obudziły sąsiadów, którzy zaniepokojeni hałasem, postanowili wezwać do domu aktorki funkcjonariuszy.

Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie... policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada. Żarty na bok - dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów za te nocne hałasy - czytamy we wpisie aktorki.

Julia Rosnowska największa popularność zdobyła dzięki roli tytułowej bohaterki w serialu "Julia" emitowanym na antenie TVN w latach 2011-2012. Później aktorkę można było zobaczyć w innych serialowych produkcjach, m.in. w "Czasie honoru - Powstanie", brytyjskim "New blood" czy ostatnio w "Drogach wolności", gdzie zagrała razem z mamą, aktorką Bernadettą Machałą-Krzemińską. Prywatnie aktorka jest weganką i wielką miłośniczką zwierząt. Ponadto pasjonuje się zielarstwem, a swoją wiedzę w tym zakresie pragnie wykorzystywać w tworzeniu własnych kosmetyków naturalnych.