Niestety, poszukiwania 10-letniej Kristiny z Mrowin zakończyły się tragicznie. W lesie pod Żarowem odnaleziono zwłoki dziewczynki - wszystko wskazuje na to, że należą one do Kristiny. Jak dowiedział się Fakt24, na zwłokach są ślady wskazujące, iż doszło do morderstwa. To jednak nie wszystko. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zbrodnia mogła mieć podtekst seksualny. Czy dziewczynka padła ofiarą pedofila, który wykorzystał okazję, by zabić dziecko?

13 czerwca zaginęła 10-letnia Kristina z Mrowin (woj. dolnośląskie). Jeszcze tego samego dnia, w nieodległym lesie odnaleziono zwłoki dziewczynki - wszystko wskazywało na to, iż należą one do zaginionej 10-latka. Do mediów błyskawicznie trafiła informacja, iż ciało było częściowo roznegliżowane. Z nieoficjalnych informacji Fakt24 wynika, iż w sprawie brany jest pod uwagę wątek seksualny zabójstwa. Wiemy za to z całą pewnością, iż doszło do morderstwa.

- Obrażenia na ciele odnalezionej dziewczyny wskazują na to, iż została zamordowana - powiedział w rozmowie z Fakt24 Marek Rusin z prokuratory w Świdnicy. Rusin nie chciał wypowiadać się na temat przypuszczalnej przyczyny śmierci, ani potwierdzić hipotezy o ewentualnym seksualnym podtekście tego przestępstwa. Więcej szczegółów dotyczących śmierci dostarczy zaplanowana na dzisiaj sekcja zwłok. Również niedługo zostanie przeprowadzone okazanie, które potwierdzi tożsamość dziewczynki.

Jeśli w sprawie faktycznie dominował seksualny wątek przestępstwa, to prawdopodobnym jest, iż dowiemy się o tym już po sekcji zwłok.  Na miejscu zbrodni wciąż pracuje ekipa dochodzeniowa. Na miejscu zabezpieczono wiele śladów. Na jednym ze zdjęć zrobionych przez naszego reportera widać, jak policjanci na polnej drodze w pobliżu miejsca zbrodni badają ślady opon samochodowych. Mogą mieć one kluczowe znaczenie dla sprawy i odnalezienia mordercy dziewczynki.