14-letnia Natalia Gontarz wyszła z domu i dotąd nie wróciła w nocy z niedzieli na poniedziałek. Jak do tej pory ustalili policjanci, miała przy sobie telefon komórkowy jej mamy, z którego nawet wysłała wiadomość, by się o nią nie martwiła. Nie podała jednak, dokąd się wybiera, ani kiedy wróci. Minęło kilka dni i nadal nie odnaleziono Natalii.

W poniedziałek matka nastolatki zgłosiła się na posterunek policji w Starachowicach. – Kobieta zwróciła się z prośbą o pomoc do stróżów prawa. Zeznała, że jej córka wyszła z domu w nocy z 2 na 3 czerwca. Nie wiadomo jednak, gdzie się wybrała – dodaje Aleksy Hamera.

Rysopis poszukiwanej

Na swojej stronie policjanci z KPP Starachowice podali dokładny opis Natalii Gontarz. Jej wzrost to ok. 160 cm. Nastolatka jest szczupłej budowy ciała, ma włosy blond, a oczy niebiesko-szare.

Z niedzieli na poniedziałek dziewczyna ubrana była w bluzkę na ramiączkach koloru żółtego lub czarnego, spodnie jeansy koloru czarnego, miała założone buty trampki koloru różowego.

Jeżeli ktoś ma informację, bądź zna miejsce pobytu poszukiwanej, proszony jest o kontakt z policjantami z KPP Starachowice ul. Armii Krajowej 27 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 41 276-03-25lub 041 276-02-05 bądź 997.